Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m ilgio Cat.6A U/FTP LSZH tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz juostos plotį ir pagamintas iš vario. Kabelis turi pilką apvalkalą, minimalus lenkimo spindulys yra 60 mm, o veikimo temperatūros diapazonas yra nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 2m Cat.6A U/FTP LSZH Ultra Slim tinklo kabelis |
| Spalva | Pilkas |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Apvalkalo skersmuo | 3.6mm (0.07in) |
| Laido medžiaga | Grynas varis |
| Laido storis | 30AWG |
| Apsauga | Aliuminio folija |
| Palaikomas juostos plotis | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpusas | Polikarbonatas |
| Jungties danga | Nikelis |
| Pin konstrukcija | Žalvaris |
| Pin danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11x28x6mm (0.43x1.10x0.24in) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik pagal numatytą paskirtį. | |