Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
*„Kainos kitur iki“ – tai didžiausia šios prekės kaina, matoma kainų palyginimo svetainėje kainos.lt. Informacija atnaujinta 2026 05 31 - 00:32:10.
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m Cat.6 U/UTP plokščias tinklo kabelis su raudonu PVC apvalkalu ir RJ45 male jungtimis. Palaiko 250MHz juostos plotį ir veikia temperatūrų intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6 U/UTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Raudona |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Grynas Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Palaikomas Juostos Plotis | 250MHz |
| Nominalus Slopinimas | 35.9dB/100m @ 250MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos Temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Padengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.7x6.5mm (0.46x0.89x0.26in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatyta paskirtimi, kad užtikrintumėte saugumą ir našumą. | |