Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m ilgio Cat.6A U/FTP plokščias tinklo kabelis palaiko 500 MHz dažnių juostą ir turi RJ45 kištukines jungtis. Kabelis pagamintas iš gryno vario su PVC apvalkalu ir jo nominalus slopinimas yra 49,3 dB/100 m esant 500 MHz dažniui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | Cat.6A U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Grynas Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Apsauga | Aliuminio Folija |
| Palaikomas Juostos Plotis | 500MHz |
| Nominalus Slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Lankstymo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Darbo Temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Laikymo Temperatūra | -10°C - 40°C (14°F - 104°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Jungties Danga | Nikelis |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Matmenys (apytiksliai) | 11x28x6mm (0.43x1.10x0.24in) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą pagal numatytą paskirtį, kad užtikrintumėte saugumą ir optimalų veikimą. | |