Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 m ilgio Cat.6A U/UTP LSZH Ultra Slim tinklo kabelis turi RJ45 male jungtis ir palaiko 500MHz pralaidumą. Jis pagamintas iš gryno vario, 28AWG skersmens, o jo apvalkalo skersmuo yra 3.6mm.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6A U/UTP LSZH Ultra Slim tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Pilkas |
| Kabelio tipas | Cat.6A |
| Apvalkalo skersmuo | 3.6mm (0.07in) |
| Apvalkalo medžiaga | LSZH |
| Laidininko medžiaga | Grynas varis |
| Laidininko skersmuo | 28AWG |
| Apsauga | Aliuminio folija |
Techniniai duomenys |
|
| Palaikomas pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus slopinimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -10°C - 40°C (14°F - 104°F) |
Papildoma informacija |
|
| Įpakavimo tipas | Polietileno maišelis |
| Produkto atitiktis | RoHS, REACH, Kalifornijos pasiūlymas 65 |