Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
2 metrų ilgio Cat.6A U/FTP plokščias tinklo kabelis su RJ45 jungtimis palaiko 500MHz pralaidumą. Pagamintas iš gryno vario su PVC apvalkalu, veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Tinklo Kabelis |
| Modelis | 2m Cat.6A U/FTP Plokščias Tinklo Kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Baltas |
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso Medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin Konstrukcija | Žalvaris |
| Pin Danga | Auksu padengta |
| Apvalkalo Medžiaga | PVC |
| Laidininko Medžiaga | Grynas Varis |
| Laidininko Storis | 32AWG |
| Šarvas | Aliuminio Folija |
| Palaikomas Pralaidumas | 500MHz |
| Nominalus Silpnėjimas | 49.3dB/100m @ 500MHz |
| Minimalus Lenkimo Spindulys | 60mm (2.36in) |
| Veikimo Temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo Temperatūra | -10°C iki 40°C (14°F iki 104°F) |
Saugos Įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui. | |