Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Adapteris Ugreen 30985, 1m
EU UGREEN 90613 ilgintuvas, 30W
0.3 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis su pilku PVC apvalkalu palaiko 250MHz juostos plotį ir turi auksu padengtus RJ45 male jungtis. Kabelis pagamintas iš CCA su 26AWG skersmens ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Tinklo kabelis |
| Modelis | 0.3 m Cat.6 U/UTP tinklo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.3 m (0.98 pėdos) |
| Spalva | Pilka |
| Tipas | Cat.6 |
| Apvalkalo skersmuo | 5.8 mm (0.23 colių) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Laidininko medžiaga | CCA |
| Laidininko skersmuo | 26AWG |
| Palaikomas juostos plotis | 250MHz |
| Nominalus slopinimas | 32.8dB/100m @250MHz |
| Minimalus lenkimo spindulys | 69 mm (2.72 colių) |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 75°C (-4°F iki 167°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | RJ45 Male |
| Jungtis B | RJ45 Male |
| Korpuso medžiaga | Polikarbonatas |
| Pin konstrukcija | Varis |
| Pin dengimas | Auksu padengtas |
| Matmenys (apytiksliai) | 11.6x22.8x8.3 mm (0.46x0.90x0.33 colių) |