Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 0.5 m
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Savybės | |
|---|---|
| Šiluminis laidumas: | 7,2 W/m·K |
| Tankis: | 2,6 g/cm3 |
| Produkto spalva: | Pilka |
| Sudedamasis ingredientas: | Cinko oksidas, Silikonas |
| Klampumo pastaba: | 220 Pa.s |
| Techniniai duomenys | |
| Tvarumo sertifikatai: | RoHS |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis: | 117,4 mm |
| Ilgis: | 21,2 mm |
| Aukštis: | 15 mm |
| Svoris: | 4 g |
| Pakuotės duomenys | |
| Kiekis pakuotėje: | 1 vnt |
| Pakuotės tipas: | Plastikinis maišas su skyle rankenai |
| Savybės | |
| Šiluminis laidumas | 7,2 w/m·k |
| Tankis | 2,6 g/cm3 |
| Sudedamasis ingredientas | Zinc oxide, silikonas |
| Produkto spalva | Pilka |
| Klampumo pastaba | 220 pa.s |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 117,4 mm |
| Ilgis | 21,2 mm |
| Aukštis | 15 mm |
| Svoris | 4 g |
| Modelio pavadinimas | ZM-STC7 |