Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Abeto spinta su blizgiu juodu rėmu ir durimis yra tvirtas ir stilingas saugojimo sprendimas, puikiai tinkantis namams.
Savybės |
|
|---|---|
| Rankena(s) | Ne |
| Durų spalva | Juoda |
| Tipas | Saugojimo spinta |
| Durų skaičius | 2 |
| Įmontuota šviesa | Ne |
| Lentynų medžiaga | Drožlių plokštė |
| Veidrodis | Ne |
| Durų tipas | Vyriukų |
| Ratukai | Ne |
| Pastatymo tipas | Ant grindų |
| Produkto tipas | Prie sienos spinta |
| Lentynų skaičius | 5 |
| Durų medžiaga | MDF |
| Kojučių medžiaga | Plastikas |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Rėmo medžiaga | Drožlių plokštė |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ABETO |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Laikiklio tipas | PUSH TO OPEN (Häfele) |
| Išorinis apdailos tipas | Matinis |
| Stalčiai | Ne |
| Paviršiaus tipas | Struktūrinis |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Papildoma informacija | Šešios erdvės, įskaitant dvi atviras. Rinkinys nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais baldais iš kolekcijos. Likę modeliai parduodami atskirai. Durys atsidaro į dešinę arba kairę, be rankenų, baldai, kuriuos reikia surinkti pačiam. |
| Viršutinio apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Aukštis | 1765 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durų storis | 16 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Antrinės pakuotės svoris | 26 kg |
| Pirmos pakuotės svoris | 21 kg |
| Pirmos pakuotės matmenys | 171 x 45 x 7 cm |
| Antrinės pakuotės matmenys | 69.5 x 60 x 14.5 cm |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …