Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pakelkite savo erdvę su ABETO saugojimo spinta! Jos elegantiškas baltas blizgus paviršius ir erdvus dizainas (60x40x176.5 cm) suteikia stilingą organizaciją bet kuriai patalpai, tvarkingai laikydami jūsų būtiniausius daiktus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Veidrodis | Ne |
| Produkto tipas | Prie sienos montuojama spinta |
| Lentynų skaičius | 5 |
| Durų skaičius | 2 |
| Lentynų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Rankenos tipas | PUSH TO OPEN (Häfele) |
| Tipas | Saugojimo spinta |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
| Durų medžiaga | MDF |
| Durų tipas | Pakabinamos |
| Durų spalva | Balta |
| Rėmo spalva | Balta |
| Montavimo tipas | Stovinti |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas |
| Papildoma informacija | Be rankenų; savarankiškas surinkimas; dvi durys atsidaro į dešinę arba kairę. |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Išorinis apdailos tipas | Matinis |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Kojučių medžiaga | Plastikas |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ABETO |
| Viršutinės apdailos medžiaga | Laminate |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 1765 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Durų storis | 16 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Antrinės pakuotės svoris | 26 kg |
| Pirminės pakuotės matmenys | 171 x 45 x 7 cm |
| Pirminės pakuotės svoris | 21 kg |
| Antrinės pakuotės matmenys | 69.5 |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …