Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ABETO spinta yra elegantiškas ir funkcionalus laikymo sprendimas, skirtas montuoti prie sienos. Ji pasižymi dviem grafito spalvos durimis su blizgiu paviršiumi, užtikrinančiomis pakankamai vietos organizavimui.
Savybės |
|
|---|---|
| Įmontuota šviesa | Ne |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynų skaičius | 5 lentynos |
| Rankena(s) | Ne |
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Durų skaičius | 2 durys |
| Kojo medžiaga | Plastikas |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | ABETO |
| Laikymo tipas | PUSH TO OPEN (Häfele) |
| Tipas | Laikymo spinta |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
| Lentynų medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Išorinis apdailos tipas | Matinis |
| Prekės tipas | Prie sienos montuojama spinta |
| Durų spalva | Grafito |
| Veidrodis | Ne |
| Rėmo spalva | Grafito |
| Durų medžiaga | MDF |
| Stalčiai | Ne |
| Durų atidarymo tipas | Trinti |
| Montavimo tipas | Ant grindų |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Ratukai | Ne |
| Papildoma informacija | Šešios erdvės, įskaitant dvi atviras. Nuotraukose pateikiama pavyzdinė išdėstymo schema su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. Dvi fasadai atsidaro į dešinę arba kairę pusę, be rankenų, savarankiškai surenkami baldai. |
| Durų apdailos tipas | Blizgus |
| Viršutinės apdailos medžiaga | Laminate |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 400 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Ūgis | 1765 mm |
| Plotis | 600 mm |
| Durų storis | 16 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Antrinės pakuotės svoris | 26 kg |
| Pirmosios pakuotės svoris | 21 kg |
| Pakuočių skaičius | 2 |
| Pirmosios pakuotės matmenys | 171 x 45 x 7 cm |
| Antrinės pakuotės matmenys | 69,5 x 60 x 14,5 cm |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …