Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pafos spinta su balta matine apdaila yra skirta savarankiškam surinkimui. Joje yra penkios vidinės erdvės, įskaitant keturias stiklo ir medžio drožlių lentynas.
|
|
|
|---|---|
| Papildoma informacija | Be rankenų fasadai, savarankiškas baldų surinkimas, pavyzdinė aranžuotė su kitais kolekcijos baldais. Kiti modeliai parduodami atskirai. |
| Viršutinė apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Išorės apdailos tipas | Matinis |
| Integruota šviesa | Ne |
| Lentynų medžiaga | Stiklas ir medžio drožlės |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Lentynų skaičius | 4 lentynos |
| Durų medžiaga | MDF |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Rėmo spalva | Balta |
| Pėdų medžiaga | Plastikas |
| Durų atidarymo tipas | Traukimo |
| Stalčiai | Ne |
| Veidrodis | Ne |
| Produkto tipas | Prie sienos montuojama spinta |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Tipas | Sandėliavimo spinta |
|
|
|
| Rankenos | Ne |
| Durų spalva | Balta |
| Durų tipas | Pakabinamos durys |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruotas paviršius |
| Paramos tipas | Stovintis |
| Ratukai | Ne |
|
|
|
| Durų storis | 1.6 cm |
| Plotis | 600 mm |
| Ūgis | 1820 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Gylis | 400 mm |
|
|
|
| Pirmo paketo matmenys | 175 x 45,5 x 4 cm |
| Antras paketas | 79 x 65 x 15 cm |
| Pirmo paketo svoris | 16 kg |
| Antras paketo svoris | 32,5 kg |
| Pakuočių skaičius | 2 |
Spinta – tokie baldai, kurie gali būti įrengti ir rūbinėje, ir prieškambaryje, ir miegamajame, ir svetainėje. Nemaža dalis žmonių renkasi paskutinį sprendimą, nes ne kiekvienas gali sau leisti turėti atskirą rūbinę, o miegamasis ar prieškambaris šiam tikslui gali būti …