Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Gamintojas | IRIS |
| Bendras gylis (mm) | 340 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 400 mm |
| Bendras svoris | 2,52 kg |
| Bendras plotis (mm) | 440 mm |
| Grynasis svoris | 0,66 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 1800 g |
| Plastikas (be PET) | 60 g |
| Taros svoris (kg) | 1,86 kg |
| Tūris (m3) | 0,05984 m³ |
| Įmontuota baterija | Ne |
| EEĮA mokestis | Taip |
| EEĮA mokestis | CL109:6:2017-04-01 |
| Prodiuseris | IRIS |
| Garantija | 24 mėn. |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …