| Nuskaitymas |
| Maksimalus skanavimo dydis | 215,9 x 297,2 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Ne |
| Įvesties spalvos gylis | 48 bitai |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Juostos skanavimas | Ne |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta |
| Konstrukcija |
| Skenerio tipas | Nuotraukų skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Mėlyna |
| Veikimo charakteristikos |
| Jutiklio tipas | Ccd |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 500 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Led |
| Ieškomų failų formatai | Jpg, pdf, png |
| Popieriaus tiekimas |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Nuotraukų popierius |
| Maksimalus skenavimo plotis | 2,54 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 27,9 cm |
| Ryšys |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas |
| Maitinimo tipas | Dc |
| Įėjimo įtampa | 24 v |
| Srovė | 0,75 a |
| Sistemos reikalavimai |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 10000 mb |
| Minimalus ram | 2048 mb |
| Minimalus procesorius | 2 ghz |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8,windows 8 enterprise,windows 8 enterprise x64,windows 8 pro,windows 8 pro x64,windows 8 x64 |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Mac os x 10.10 yosemite,mac os x 10.11 el capitan,mac os x 10.8 mountain lion,mac os x 10.9 mavericks |
| Svoris ir matmenys |
| Svoris | 1,48 kg |
| Plotis | 289,9 mm |
| Ilgis | 160,6 mm |
| Aukštis | 158 mm |
| Pakuotės turinys |
| Pridėti kabeliai | Usb |
| Greitos pradžios vadovas | Taip |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Pridedamas kalibravimo lapas | Taip |
| Valymo šluostė | Taip |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Siejama programinė įranga | Plustek ephoto, newsoft presto! pagemanager 9 |
| Kitos savybės |
| Macintosh minimalūs sistemos reikalavimai | 2 ghz, 2 gb ram, 10 gb |
|
| Modelio pavadinimas | 0271 |