Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 356 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 23 ppm |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 17 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 46 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 34 ipm |
| Nespalvoto skenavimo režimas | Juoda ir balta |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Adf skeneris |
| Įmontuotas ekranas | Taip |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 1000 puslapiai |
| Ieškomų failų formatai | Bmp,doc,docs,gif,html,jpg,ocr,pdf,png,ppt,pptx,rtf,tiff,txt,xls,xlsx,xps |
| Nuskaityti į | „cloud“, ftp, failas, atvaizdas |
| Skanavimo tvarkyklės | Twain,wia |
| Įeities talpa | |
| Automatinės dokumentų tiektuvo talpa | 20 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, vokai |
| Maksimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 216 x 356 mm |
| Minimalus skanavimo plotas (auto dokumentų tiektuvas) | 5 x 5 mm |
| Ruošinio svoris, automatinis dokumentų tiektuvas | 27 - 413 g/m² |
| Ryšys | |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 24 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 7,5 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,32 w |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Sistemos reikalavimai | |
| Minimaliai kietojo disko vietos | 1500 mb |
| Minimalus ram | 2048 mb |
| Minimalus procesorius | Intel core 2 duo |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Taip |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Taip |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 35 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 85 % |
| Sertifikatai | |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 1,5 kg |
| Plotis | 299 mm |
| Ilgis | 74 mm |
| Aukštis | 104 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Siejama programinė įranga | Readiris corporate\ncardiris corporate\niriscompressor |
| Pridėti kabeliai | Usb |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Kitos savybės | |
| Palaikomos interneto paslaugos | Dropbox,google drive,onedrive |
| Modelio pavadinimas | 459035 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …