Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Navigator Popierius A4, 80 g/m2, 500 lapų
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nuskaitymas | |
| Maksimalus skanavimo dydis | 216 x 3000 mm |
| Optinė nuskaitymo skiriamoji geba | 600 x 600 dpi |
| Spalvotas nuskaitymas | Taip |
| Abipusis skanavimas | Taip |
| Išvesties spalvos gylis | 24 bitai |
| Išvesties pilkumo lygių gylis | 8 bitai |
| Pilkosios skalės lygiai | 256 |
| Adf skenavimo sparta (nespalvotas, a4) | 30 ppm |
| Adf skenavimo sparta (spalvotas, a4) | 30 ppm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (nespalvota, a4) | 60 ipm |
| Adf skenavimo iš abiejų pusių sparta (spalvota, a4) | 60 ipm |
| Konstrukcija | |
| Skenerio tipas | Sheet-fed skaitytuvas |
| Įmontuotas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Veikimo charakteristikos | |
| Jutiklio tipas | Cmos cis |
| Kasdienio darbo ciklas (maks.) | 3500 puslapiai |
| Šviesos šaltinis | Rgb led |
| Skanavimo tvarkyklės | Isis,twain |
| Įeities talpa | |
| Įprasta įėjimo apimtis | 60 lapai |
| Popieriaus tiekimas | |
| Didžiausias iso a serijos popieriaus dydis | A4 |
| Palaikomas skenavimo medijos tipas | Vizitinė kortelė, plastikinė kortelė |
| Multi padavimo nustatymas | Taip |
| Medijos storis (min.) | 0,0600 mm |
| Maksimalus skenavimo plotis | 21,6 cm |
| Maksimalus skenavimo ilgis | 3 m |
| Ryšys | |
| Usb prievadas | Taip |
| Usb versija | 2.0 |
| Standartinės sąsajos | Usb 2,0 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo tipas | Ac |
| Energijos suvartojimas | 19 w |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 1,4 w |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,1 w |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Įėjimo įtampa | 100-240 v |
| Sistemos reikalavimai | |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10,windows 10 education,windows 10 education x64,windows 10 enterprise,windows 10 enterprise x64,windows 10 home,windows 10 home x64,windows 10 iot core,windows 10 pro,windows 10 pro x64,windows 7 enterprise,windows 7 enterprise x64,windows 7 home basic,windows 7 home basic x64,windows 7 home premium,windows 7 home premium x64,windows 7 professional,windows 7 professional x64,windows 7 starter,windows 7 starter x64,windows 7 ultimate,windows 7 ultimate x64,windows 8.1,windows 8.1 enterprise,windows 8.1 enterprise x64,windows 8.1 pro,windows 8.1 pro x64,windows 8.1 x64 |
| Palaikomos mac operacinės sistemos | Mac os x 10.10 yosemite,mac os x 10.11 el capitan,mac os x 10.12 sierra |
| Palaikomos serverio valdymo sistemos | Windows server 2008 r2,windows server 2012 r2,windows server 2016 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (tt) | 10 - 32,5 °c |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 20 - 80 % |
| Sertifikatai | |
| Rohs atitiktis | Taip |
| Energy star sertifikuotas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 2,8 kg |
| Plotis | 291 mm |
| Ilgis | 253 mm |
| Aukštis | 231 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | Ac, usb |
| Kintamosios srovės adapteris | Taip |
| Kitos savybės | |
| Skanavimo medijos svoris | 27 - 209 g/m² |
| Modelio pavadinimas | DR-C230 |
Trokštate biuro, be jokių popierių, svajojate apie tai, kad popierinius failus galėsite pasiekti taip pat lengvai, kaip skaitmeninius, o gal paprasčiausiai norite sumažinti popierių krūvas? Visais šiais atvejais visas tas popierių krūvas, gulinčias ant jūsų rašomojo stalo, bei pilnas spintas …