Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Gigabyte B650 Aorus Elite AX Ice - tai aukštos našumo motininė plokštė, skirta AMD B650 AM5 procesoriams, užtikrinanti pažangias funkcijas ir kompaktišką dizainą. Ji palaiko įvairius saugojimo valdiklius ir plėtimo lizdus, leidžiančius maksimaliai išnaudoti jūsų kompiuterio galimybes.
Techniniai duomenys |
|
|---|---|
| Garantinis laikotarpis | 3 metai |
Procesorius |
|
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 1 |
| Suderinamų procesorių serija | AMD Ryzen™ 7 |
| Palaikomi procesorių lizdai | Socket AM5 |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Maksimali vidinė atmintis, palaikoma procesoriaus | 192 GB |
Grafika |
|
| HDCP | Taip |
| DirectX versija | 12.0 |
Savybės |
|
| Kompiuterio sveikatos stebėjimas | Temperatūra, Ventiliatorius, Įtampa |
| Motininės plokštės lustų rinkinys | AMD B650 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 x64 |
| Produkto spalva | Balta |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Motininės plokštės formato tipas | ATX |
Atmintis |
|
| Nebufferinė atmintis | Taip |
| Palaikomos atminties modulio talpos | 8GB, 16GB, 32GB, 48GB |
| Palaikomos atminties laikrodžio greičiai | 4400 - 8000 MHz |
| Maksimali vidinė atmintis | 192 GB |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Atminties kanalai | Dvigubi kanalai |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 305 mm |
| Gylis | 244 mm |
| Aukštis | 35 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | Taip |
| WLAN valdiklio modelis | Realtek RTL8852CE |
| Wi-Fi | Taip |
| Bluetooth versija | 5.3 |
| Ethernet LAN | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11g, 802.11b, 802.11n, 802.11ac |
| Viršutinis Wi-Fi standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
Vidiniai I/O |
|
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| Thunderbolt jungtys | 2 |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| Priekinės panelės jungtis | Taip |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2x2 jungtys | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungtys | 1 |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
| Bendras SATA jungčių skaičius | 4 |
| Šasi ventiliatorių jungčių skaičius | 4 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
BIOS |
|
| Clear CMOS jungiklis | Taip |
| Darbalaukio valdymo sąsajos (DMI) versija | 2.7 |
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 2.33 kg |
| Pakuotės aukštis | 80 mm |
| Pakuotės gylis | 270 mm |
| Pakuotės plotis | 335 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Baterijos įtrauktos | Taip |
| Kabeliai įtraukti | SATA |
| Tvarkyklės įtrauktos | Taip |
Saugojimo valdikliai |
|
| RAID lygiai | 10, 1, 0, 5 |
| Palaikomi saugojimo įrenginių tipai | HDD & SSD |
| Palaikomų HDD skaičius | 4 |
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomų saugojimo įrenginių skaičius | 7 |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| DisplayPort versija | 1.4 |
| HDMI jungčių skaičius | 1 |
| Microfono įėjimas | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A jungčių skaičius | 5 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 4 |
| WiFi-AP antenos jungtis | 2 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C jungčių skaičius | 1 |
| DisplayPort jungčių skaičius | 1 |
| USB jungties tipas | USB Type-C, USB Type-A |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A jungčių skaičius | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) jungtys | 1 |
Plėtimo lizdai |
|
| PCI Express x16 lizdai | 1 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
Baterija |
|
| Lithium svoris per bateriją | 0.07 g |
| Baterijos tipas | CR2032 |
| Baterijos svoris | 3 g |
| Baterijų elementų skaičius | 1 |
| Baterijos technologija | Lithium-Manganese Dioxide (LiMnO2) |
Logistikos duomenys |
|
| Gamybos šalis | Kinija |
| Produktų skaičius siuntimo (vidinėje) pakuotėje | 1 vnt. |