Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Sudaro galimybę naudoti AMD Ryzen 7000, 8000 ir 9000 serijos procesorius, maksimaliai palaikant 96 GB vidinės atminties ir DDR5-SDRAM. Įrenginyje yra Wi-Fi 7, 2.5 Gigabit Ethernet ir daugybė USB prievadų jungiamumui.
Procesorius |
|
|---|---|
| Palaikomi procesorių lizdai | Socket AM5 |
| Suderinamos procesorių serijos | AMD Ryzen 7000 serija, AMD Ryzen 8000 serija, AMD Ryzen 9000 serija |
| Procesorių gamintojas | AMD |
Grafika |
|
| Maksimalus raiškos lygis | 4096 x 2160 pikselių |
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Ypatybės |
|
| Motininės plokštės mikroschema | AMD B850 |
| Motininės plokštės formato tipas | mini ITX |
| Produkto spalva | Juoda |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Motininės plokštės mikroschemų šeima | AMD |
Atmintis |
|
| Nebufferinė atmintis | Taip |
| Palaikomas atminties dažnis (maks) | 8400 MHz |
| ECC suderinamumas | ECC & Non-ECC |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties lizdų skaičius | 2 |
| Atminties kanalai | Dvigubo kanalo |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 170 mm |
| Gylis | 170 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | Taip |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth versija | 5.4 |
Vidinė I/O |
|
| USB 3.2 Gen 1 jungtys | 1 |
| Thunderbolt antraštės | 1 |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 1 |
| Šasi ventiliatorių jungčių skaičius | 4 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| SATA III jungčių skaičius | 2 |
| CPU ventiliatoriaus jungtis | Taip |
| RGB LED pin antraščių skaičius | 2 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
| Clear CMOS mygtukas | Taip |
Atminties valdikliai |
|
| Palaikomos atminties įrenginių rūšys | HDD & SSD |
| Palaikomos atminties įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
| Palaikomų atminties įrenginių skaičius | 4 |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| S/PDIF išėjimo prievadas | Taip |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
Plėtros lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 2 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 1 |