Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
| Gamintojas | MSI |
| Bendras gylis (mm) | 289 mm |
| Bendras aukštis (mm) | 225 mm |
| Bendras svoris | 1,64 kg |
| Bendras plotis (mm) | 82 mm |
| Grynasis svoris | 0,97 kg |
| Pakavimo kiekis | 1,00 dalių |
| Popierius / kartonas | 600,00 g |
| Plastikas (be PET) | 75,00 g |
| Taros svoris (kg) | 0,68 kg |
| TI svoris (kg) | 0,05 kg |
| Tūris (m3) | 0,00533205 m³ |
| Baterijos klasifikacija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijos sudėtis | CL127:KT:2016-12-09 |
| Baterijos tipas | Akumuliatorius |
| Įmontuota baterija | Taip |
| EEĮA mokestis | Ne |
| EEĮA mokestis | CL109:5:2017-04-01 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Atminties lizdai | 2 |
| Mikroschemų rinkinys | AMD B650 |
| Gaminto prekės modelio pavadinimas | MPG B650I EDGE WIFI |
| Palaikomos standžiojo disko sąsajos | SATA, M.2 |
| Suderinamų procesorių serijos | Palaiko AMD Ryzen 7000 serijos stalinių kompiuterių procesorius |
| Procesorius | AMD |
| Pagrindinės plokštės formos faktorius | Mini-ITX |
| Palaikomos atminties tipai | DDR5 DIMM atmintis |
| Procesoriaus lizdas | AM5 |
| SATA jungčių skaičius | 4 |
| Bendras pagrindinės dėžutės gylis | 286 mm |
| Bendras pagrindinės dėžutės plotis | 380 mm |
| Pagrindinės dėžutės bendras aukštis | 370 mm |
| Grynasis pagrindinės dėžutės svoris | 9,665 kg |
| Pagrindinės dėžutės taros svoris | 0,684 kg |
| Paletės kiekis | 324 dalių |
| Prodiuseris | MSI |
TOP susijusios paieškos