| Procesorius |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus lizdas | Lga 2066 |
| Procesorių suderinamumas | Intel® core™ x-series |
| Maksimalus smp procesorių skaičius | 1 |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | Lga 2066 |
| Atmintis |
| Palaikomi atminties tipai | Ddr4-sdram |
| Atminties angų skaičius | 8 |
| Atminties angų tipas | Dimm |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3300,3333,3400,3466,3600,3733,3800,3866,4000,4133,4266 mhz |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 gb |
| Non-ecc | Taip |
| Nebuferizuota atmintis | Taip |
| Duomenų laikymo valdikliai |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | M.2, „serial ata iii“ |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | Hdd & ssd |
| Raid lygiai | 0,1,5,10 |
| Grafika |
| Paralelinio apdorojimo technologijos parama | 2-way sli,3-way crossfirex,3-way sli,quad-gpu crossfirex,quad-gpu sli |
| Vidinis I/O |
| Usb 2.0 jungtys | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 2 |
| Sata iii jungčių skaičius | 8 |
| Priekinio skydelio audio jungtis | Taip |
| Priekinės plokštės jungtis | Taip |
| Atx maitinimo jungtis | Taip |
| Eatx maitinimo jungčių skaičius | 2 |
| Cpu fan jungtis | Taip |
| Šasi fenų jungčių skaičius | 2 |
| Com jungčių skaičius | 1 |
| „thunderbolt“ kolektoriai | 1 |
| Galinė panelė I/O jungtys |
| Usb 2.0 portų kiekis | 2 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) a tipo prievadų skaičius | 4 |
| Usb 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) a tipo prievadų skaičius | 2 |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| Ps/2 portų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| S/pdif out portas | Taip |
| Tinklas |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Wifi | Ne |
| Eterneto sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Lan kontroleris | Intel® i219-v |
| Savybės |
| Taikoma | Pc |
| Motininės plokštės formos faktorius | Atx |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Intel |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel® x299 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Garso lustas | Realtek alc s1220a |
| Aušinimo tipas | Pasyvus |
| Maitinimo šaltinio tipas | Atx |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10 education x64,windows 10 enterprise x64,windows 10 home x64,windows 10 pro x64,windows 10 x64 |
| Plėtotės lizdas |
| Pci „express“ x1 (3.x kart.) angos | 2 |
| Pci „express“ x16 (3.x kart.) angos | 3 |
| M.2 (m) angų skaičius | 3 |
| bios |
| Bios tipas | Uefi ami |
| Bios atminties dydis | 128 mbit |
| Acpi versija | 6.1 |
| Sistemos valdymo bios (smbios) versija | 3.1 |
| Procesorius ypatumus |
| „intel®extreme memory profile“ (xmp) | Taip |
| „intel® optane™ memory ready“ | Taip |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 305 mm |
| Ilgis | 244 mm |
| Pakuotės turinys |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Kitos savybės |
| Kietojo disko dydis | 2.5/3.5 " |
| Procesoriaus litografija | 14 nm |
| Pridėtos paslaugų programos | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | 90MB11F0-M0EAY0 |