Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Micro ATX pagrindinė plokštė palaiko Intel Core Ultra procesorius su LGA 1851 lizdu. Ji turi 4 DDR5 atminties lizdus, maksimaliai 256 GB atminties, Wi-Fi 7 ir 2.5 Gigabit Ethernet jungtis.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Suderinami procesorių modeliai | Intel Core Ultra (2 serija) |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (Socket V1) |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Ypatybės |
|
| Komponentas skirtas | PC |
| Produkto spalva | Balta |
| Pagrindinės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Pagrindinės plokštės mikroschema | Intel B860 |
| Garso mikroschema | Realtek ALC1220P |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 244 mm |
| Aukštis | 50 mm |
| Gylis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Viršutinė Wi-Fi standartas | Wi-Fi 7 (802.11be) |
Vidiniai I/O |
|
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 jungčių skaičius | 1 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Atminties valdikliai |
|
| Palaikomų atminties įrenginių skaičius | 8 |
| Palaikomų atminties įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C jungčių skaičius | 1 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 4 |
| HDMI jungčių skaičius | 1 |
Plėtimo lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 1 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 4 |
Kitos ypatybės |
|
| Svoris | 1.23 kg |