Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Suderinama su AMD Ryzen 8000, 7000 ir 9000 serijos procesoriais, naudojančiais Socket AM5. Pagrindinės savybės: 4 DDR5 atminties lizdai, 7.1 kanalo garso sistema ir keli USB prievadai.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus lizdas | Socket AM5 |
| Suderinami procesorių modeliai | AMD Ryzen 8000, 7000, 9000 serijos |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Savybės |
|
| Pagrindinės plokštės mikroschema | AMD B850 |
| Pagrindinės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10 x64, Windows 11 |
| Garso mikroschema | Realtek ALC1220P |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
Atmintis |
|
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Maksimali vidinė atmintis | 192 GB |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet LAN | Taip |
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
Vidinis I/O |
|
| USB 3.2 Gen 2 jungtys | 1 |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| Korpusinės įsilaužimo jungtis | Taip |
| Korpusinių ventiliatorių jungčių skaičius | 3 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakavimo duomenys |
|
| Pakuotės gylis | 275 mm |
| Pakuotės aukštis | 67.5 mm |
| Pakuotės svoris | 1.65 kg |
| Pakuotės plotis | 275 mm |
Atminties valdikliai |
|
| Palaikomų atminties įrenginių skaičius | 7 |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomų atminties įrenginių tipai | HDD ir SSD |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C prievadai | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 Type-A prievadai | 3 |
| USB 3.2 Gen 1 Type-A prievadai | 4 |
| HDMI prievadai | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| DisplayPort prievadai | 1 |
| USB 2.0 prievadai | 4 |
Plėtros lizdai |
|
| PCI Express x16 lizdai | 1 |
| M.2 lizdų skaičius | 3 |
Kitos savybės |
|
| Svoris | 1.19 kg |