Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Palengvina Intel Core Ultra procesorių naudojimą su LGA 1851 lizdu ir turi micro ATX formato plokštę. Savybės apima Wi-Fi 7, 4 DDR5 atminties lizdus ir daugybę plėtros galimybių su M.2 ir SATA III palaikymu.
Procesorius |
|
|---|---|
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1851 |
| Suderinamų procesorių serija | Intel Core Ultra (2 serija) |
| Procesorių gamintojas | Intel |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Savybės |
|
| Komponentas skirtas | PC |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11 |
| Pagrindinės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Pagrindinės plokštės mikroschema | Intel B860 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
Atmintis |
|
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Maksimali vidinė atmintis | 256 GB |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 244 mm |
| Gylis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Viršutinis Wi-Fi standartas | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth versija | 5.4 |
Vidiniai I/O |
|
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungčių skaičius | 1 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Saugojimo valdikliai |
|
| Palaikomų HDD skaičius | 4 |
| RAID palaikymas | Taip |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| HDMI prievadų skaičius | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A prievadų skaičius | 2 |
Plėtros lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 1 |