Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Palaiko Intel Core i5, i7, i9, Pentium Gold, Celeron ir i3 procesorius su LGA 1700 lizdu, iki 192GB DDR5 atminties ir turi 12V maitinimo jungtį efektyviam energijos tiekimui.
Procesorius |
|
|---|---|
| Suderinamų procesorių serijos | Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® Gold, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Celeron® |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1700 |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Palaikomi procesorių lizdai | LGA 1700 |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Savybės |
|
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Motininės plokštės mikroschema | Intel B760 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Motininės plokštės formato tipas | micro ATX |
| Maitinimo šaltinio tipas | ATX |
| Aušinimo tipas | Pasyvus |
| Motininės plokštės mikroschemų šeima | Intel |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 10, Windows 11 |
Atmintis |
|
| Nebufferinė atmintis | Taip |
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 5800, 5400, 6600, 5200, 6800, 5000, 7000, 6000, 7800 MHz, 5600, 6400, 4800, 6200 |
| Maksimali vidinė atmintis | 192 GB |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Atminties kanalai | Dvigubi kanalai |
| Palaikomas atminties dažnio greitis (maks) | 7800 MHz |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 244 mm |
| Gylis | 244 mm |
Tinklas |
|
| Bluetooth | Taip |
| Wi-Fi | Taip |
| Viršutinis Wi-Fi standartas | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Taip |
| Bluetooth versija | 5.3 |
Vidinė I/O |
|
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungčių skaičius | 1 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 3 |
| Korpusų įsilaužimo jungtis | Taip |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| Korpusų aušintuvų jungčių skaičius | 3 |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| Priekinės plokštės garso jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) jungčių skaičius | 1 |
| Thunderbolt jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės plotis | 275 mm |
| Pakuotės gylis | 275 mm |
| Pakuotės aukštis | 67.5 mm |
| Pakuotės svoris | 1.65 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Naudotojo vadovas | Taip |
| Pridedami kabeliai | SATA |
Atminties valdikliai |
|
| Palaikomi atminties diskų tipai | HDD & SSD |
| Palaikomos atminties diskų sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID palaikymas | Taip |
| RAID lygiai | 10, 1, 0, 5 |
| Palaikomų atminties diskų skaičius | 7 |
| Palaikomų HDD skaičius | 4 |
Galinių panelių I/O jungtys |
|
| S/PDIF išvesties jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C jungčių skaičius | 1 |
| HDMI jungčių skaičius | 1 |
| DisplayPort jungčių skaičius | 1 |
| DisplayPort versija | 1.4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A jungčių skaičius | 2 |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 4 |
| Mikrofono įvestis | Taip |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A jungčių skaičius | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) jungčių skaičius | 1 |
| Ausinių išvestis | 1 |
| Line-in | Taip |
| WiFi-AP antenos jungtis | 2 |
Plėtimo lizdai |
|
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) lizdai | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 1 |
| PCI Express x4 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
Kitos savybės |
|
| Svoris | 982 g |