Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Suderinama su Intel Core Ultra procesoriais, maksimalus atminties talpa yra 256 GB ir DDR5-SDRAM. Pagrindinės savybės apima kelis PCIe lizdus, 7.1 kanalo garsą ir įvairius USB bei SATA jungtis.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Sudėtiniai procesorių tipai | Intel Core Ultra (2 serija) |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | LGA 1851 |
| Maksimalus palaikomas vidinės atminties kiekis | 256 GB |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (Socket V1) |
Savybės |
|
| Motininės plokštės mikroschema | Intel B860 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Motininės plokštės formato tipas | ATX |
| Palaikoma Windows OS | Windows 11 x64 |
| Garso mikroschema | Realtek ALC897 |
Atmintis |
|
| Palaikomos atminties dažnio greičiai | 6400 MHz, 4800, 8800 MHz |
| Maksimalus vidinės atminties kiekis | 256 GB |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
| Atminties kanalai | Dvigubi kanalai |
| Palaikomi atminties tipai | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomas maksimalus atminties dažnio greitis | 8800 MHz |
| ECC suderinamumas | Ne-ECC |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 243.8 mm |
| Gylis | 304.8 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | 5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Taip |
Vidinis I/O |
|
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 jungčių skaičius | 4 |
| USB 3.2 Gen 2 jungčių skaičius | 1 |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 4 |
| Vandens siurblio jungčių skaičius | 1 |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Saugojimo valdikliai |
|
| Palaikomos saugojimo sąsajos | M.2, Micro SATA III |
| Palaikomi saugojimo tipai | HDD ir SSD |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 10 |
| Palaikomas saugojimo įrenginių skaičius | 7 |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| USB 3.2 Gen 2 Type-A prievadai | 2 |
| USB 2.0 prievadai | 4 |
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| HDMI prievadai | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
Plėtros lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 3 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
| PCI Express x16 (Gen 5.x) lizdai | 1 |
| M.2 didžiausias raktas | 2280 |