Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Ugreen ML USB įkrovimo laidas USB-C į USB-C PD L512 (pilkas), 3 m
Suderinama su Intel Core Ultra procesoriais, maksimalus vidinės atminties dydis – 256 GB naudojant DDR5-SDRAM. Yra 4 DIMM lizdai, 7.1 garso išvestis ir keli USB prievadai, įskaitant USB 3.2 Gen 2.
Procesorius |
|
|---|---|
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Sudėtiniai procesorių tipai | Intel Core Ultra (2 serija) |
| Procesoriaus lizdas | LGA 1851 (Socket V1) |
Grafika |
|
| Paralelinio apdorojimo technologijos palaikymas | Nepalaikoma |
Ypatybės |
|
| Produkto spalva | Daugiaspalvė |
| Motininės plokštės formos faktorius | ATX |
| Motininės plokštės mikroschemų rinkinys | Intel |
| Motininės plokštės mikroschema | Intel B860 |
| Garso išvesties kanalai | 7.1 kanalai |
| Palaikomos Windows operacinės sistemos | Windows 11, Windows 10 x64 |
Atmintis |
|
| Nebufferinė atmintis | Taip |
| Maksimalus vidinės atminties dydis | 256 GB |
| ECC suderinamumas | Non-ECC |
| Palaikoma atminties dažnio greitis (maks) | 8666 MHz |
| Atminties kanalai | Dvigubas kanalas |
| Atminties lizdų skaičius | 4 |
| Palaikomos atminties rūšys | DDR5-SDRAM |
| Atminties lizdų tipas | DIMM |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 244 mm |
| Plotis | 305 mm |
| Aukštis | 49 mm |
Tinklas |
|
| Ethernet sąsajos tipas | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Wi-Fi | Ne |
Vidinis I/O |
|
| Thunderbolt jungtys | 1 |
| SATA III jungčių skaičius | 4 |
| S/PDIF išvesties jungtis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) jungčių skaičius | 2 |
| ATX maitinimo jungtis (24-pin) | Taip |
| Priekinės panelės garso jungtis | Taip |
| USB 2.0 jungtys | 2 |
| CPU aušintuvo jungčių skaičius | 1 |
| COM jungčių skaičius | 1 |
| Korpusų įsilaužimo jungtis | Taip |
| EPS maitinimo jungtis (8-pin) | Taip |
| TPM jungtis | Taip |
| Korpusų aušintuvų jungčių skaičius | 4 |
| CPU aušintuvo jungtis | Taip |
| RGB LED pin jungtis | Taip |
| 12V maitinimo jungtis | Taip |
BIOS |
|
| BIOS tipas | UEFI AMI |
Saugojimo valdikliai |
|
| Palaikomos saugojimo įrenginių sąsajos | M.2, SATA III |
| RAID palaikymas | Taip |
| Palaikomi saugojimo įrenginių tipai | HDD ir SSD |
| RAID lygiai | 10, 0, 1, 5 |
| Palaikomų saugojimo įrenginių skaičius | 7 |
| Palaikomų HDD skaičius | 4 |
Galinių panelių I/O prievadai |
|
| Ethernet LAN (RJ-45) prievadai | 1 |
| DisplayPort kiekis | 1 |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-A prievadų kiekis | 2 |
| Mikrofono įvestis | Taip |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A prievadų kiekis | 1 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| USB 3.2 Gen 2x2 Type-C prievadų kiekis | 1 |
| Line-in | Taip |
Plėtros lizdai |
|
| PCI Express x16 (Gen 4.x) lizdai | 1 |
| M.2 (M) lizdų skaičius | 3 |
Kitos ypatybės |
|
| Svoris | 896 g |