| Procesorius |
| Procesoriaus gamintojas | Amd |
| Procesoriaus lizdas | Am4 lizdas |
| Procesorių suderinamumas | 2nd generation amd ryzen™ 3, amd ryzen 3 3rd gen, 2nd generation amd ryzen™ 5, 3rd generation amd ryzen 5, 2nd generation amd ryzen™ 7, 3rd generation amd ryzen 7, 3 kartos „amd ryzen 9“ |
| Maksimalus smp procesorių skaičius | 1 |
| Palaikomi procesoriaus lizdai | Am4 lizdas |
| Atmintis |
| Palaikomi atminties tipai | Ddr4-sdram |
| Atminties angų skaičius | 2 |
| Atminties angų tipas | Dimm |
| Palaikomi atminties laikrodžio greičiai | 2133,2400,2666,2800,2933,3000,3200,3400,3466,3600,3733,3866,4000,4133,4266,4400,4600,4800 mhz |
| Maksimali vidinė atmintis | 64 gb |
| Atminties kanalai | Dual-channel |
| Palaikomos atminties modulio ypatybės | 4gb, 8gb, 16gb, 32gb |
| Nebuferizuota atmintis | Taip |
| Duomenų laikymo valdikliai |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių sąsajos | „serial ata iii“ |
| Palaikomi saugojimo kaupiklių tipai | Hdd, ssd |
| Palaikomų kietūjų diskų skaičius | 4 |
| Raid lygiai | 0,1,10 |
| Vidinis I/O |
| Usb 2.0 jungtys | 1 |
| Usb 3.2 (3.1 1 kart.) jungtys | 1 |
| Usb 3.2 (3.1 2 kart.) jungtys | 1 |
| Sata iii jungčių skaičius | 4 |
| Garso jungtis | Taip |
| Priekinio skydelio audio jungtis | Taip |
| Atx maitinimo jungtis | Taip |
| Galios ventiliatorių jungtis | Taip |
| Cpu fan jungtis | Taip |
| Eps maitinimo jungtis (8-kaisčiai) | Taip |
| Galinė panelė I/O jungtys |
| Usb 3.2 2 kart. (3.1 2 kart.) a tipo prievadų skaičius | 8 |
| Ethernet lan (rj-45) portų kiekis | 1 |
| Ausinių išvestys | 1 |
| Mikrofonas, line-in jack | Taip |
| Tinklas |
| Ethernet lan jungtis | Taip |
| Wifi | Taip |
| Eterneto sąsajos tipas | 10 gigabit ethernet, greitas eternetas, gigabitinis eternetas |
| Lan kontroleris | Intel® i211-at |
| Wi-fi standartai | 802.11a,802.11b,802.11g,wi-fi 4 (802.11n),wi-fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | Taip |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Savybės |
| Taikoma | Mini pc |
| Motininės plokštės formos faktorius | „mini dtx“ |
| Motininės plokštės sisteminio valdiklio šeima | Amd |
| Pagrindinės plokštės lustas | Amd x570 |
| Garso išvesties kanalai | 8.0 kanalai |
| Garso lustas | Supremefx s1220a |
| Aušinimo tipas | Pasyvus |
| Maitinimo šaltinio tipas | Atx |
| Skylėmis skaičius | 4 |
| Palaikomos „windows“ operacinės sistemos | Windows 10 |
| bios |
| Bios tipas | Uefi ami |
| Bios atminties dydis | 256 mbit |
| Acpi versija | 6.2 |
| Cmos jutiklio valymo jungė | Taip |
| Sistemos valdymo bios (smbios) versija | 3.2 |
| Svoris ir matmenys |
| Plotis | 203 mm |
| Ilgis | 170 mm |
| Pakuotės turinys |
| Tvarkyklės įskaitytos | Taip |
| Kitos savybės |
| Kietojo disko dydis | 2.5/3.5 " |
| Greito diegimo vadovas | Taip |
| Bios perjungimo mygtukas | Taip |
|
| Modelio pavadinimas | 90MB11Q0-M0EAY0 |