Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Modernus PAFOS naktinis staliukas su matinio juodo paviršiaus apdaila ir tekstūruota danga, puikiai tinkantis miegamiesiems.
Savybės |
|
|---|---|
| Tipas | Naktinis staliukas |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stalčiai | Ne |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | PAFOS |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Prieš surinktas | Ne |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Durų medžiaga | MDF |
| Paviršiaus tipas | Tekstūruota danga |
| Viršaus medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Kojų spalva | Auksinė |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė, MDF |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Rankena(s) | Ne |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Viršaus spalva | Juoda |
| Stilius | Modernus |
| Papildoma informacija | Be rankenėlių, Savęs surinkimo baldai |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 510 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 450 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinys | Visi montavimo priedai, Naktinis staliukas x2, Surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |