Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
NOVA šoninis staliukas yra modernus ir praktiškas naktinis staliukas, pagamintas iš aukštos kokybės MDF medžiagos. Jo kompaktiškas dydis ir elegantiškas dizainas puikiai tinka bet kuriam interjerui.
Savybės |
|
|---|---|
| Stalčių skaičius | 1 stalčius |
| Rėmo spalva | Balta |
| Durelių atidarymo tipas | Traukimas |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Viršaus medžiaga | MDF |
| Durelių medžiaga | MDF |
| Rankenėlės | Nėra |
| Tipas | Naktinis staliukas |
| Medžiaga | MDF |
| Priešmontuotas | Nėra |
| Viršaus spalva | Balta |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo medžiaga | MDF |
| Kojų spalva | Juoda |
| Produkto spalva | Balta |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | NOVA |
| Papildoma informacija | Be rankenėlių, savarankiškai montuojamas baldas |
| Durelių apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Gylis | 400 mm |
| Aukštis | 520 mm |
| Pakuotės plotis | 450 mm |
| Pakuotės svoris | 33.5 kg |
| Pakuotės gylis | 610 mm |
| Pakuotės aukštis | 280 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Kojų aukštis | 120 mm |
| Durelių storis | 18 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Montavimo instrukcija x1, Šoninis staliukas x2, visi reikalingi montavimo priedai |
Logistikos duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |