Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Savybės |
|
|---|---|
| Stalčių skaičius | 1 stalčius |
| Stilius | Modernus |
| Viršaus medžiaga | MDF |
| Rankenos | Nėra |
| Tipas | Naktinis staliukas |
| Viršaus spalva | Juoda |
| Medžiaga | MDF |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | NOVA |
| Durų medžiaga | MDF |
| Prekės spalva | Raudona |
| Prieš surinkimą | Nėra |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Rėmo medžiaga | MDF |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Be rankenų priekinių dalių, savarankiškai surenkamas baldas |
Svoris ir matmenys |
|
| Rėmo storis | 16 mm |
| Paketo svoris | 33.5 kg |
| Gylis | 400 mm |
| Paketo plotis | 450 mm |
| Ūgis | 520 mm |
| Paketo gylis | 610 mm |
| Paketo ūgis | 280 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Kojų aukštis | 120 mm |
| Durų storis | 18 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, šoninis staliukas x2, surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |