Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pakelkite savo miegamojo interjerą su NOVA naktiniu staliuku elegantiškos rožinės matinės spalvos. Modernus dizainas ir erdvus stalčius sujungia stilių ir funkcionalumą jūsų naktiniams reikmenims.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Rėmo medžiaga | MDF |
| Išankstinis surinkimas | Ne |
| Durų medžiaga | MDF |
| Viršaus medžiaga | MDF |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Kojų spalva | Juoda |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | NOVA |
| Stalčių skaičius | 1 |
| Papildoma informacija | Be rankenėlių, savarankiškai surenkamas |
| Prekės spalva | Balta |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės aukštis | 280 mm |
| Pakuotės plotis | 450 mm |
| Pakuotės svoris | 33.5 kg |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Aukštis | 520 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Durų storis | 18 mm |
| Kojų aukštis | 120 mm |
| Pakuotės gylis | 610 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi montavimo priedai, naktinis staliukas x2, surinkimo instrukcija x1 |
Logistikos duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt |