Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
„Nova“ naktinis staliukas išsiskiria tamsiai mėlynu matinio paviršiaus apdaila, moderniu dizainu ir patvaria MDF konstrukcija.
Savybės |
|
|---|---|
| Iš anksto surinktas | Ne |
| Durų medžiaga | MDF |
| Rankena(s) | Ne |
| Viršaus spalva | Granato |
| Pakilimo medžiaga | Plastikas |
| Viršaus medžiaga | MDF |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Stilius | Modernus |
| Tipas | Naktinis staliukas |
| Medžiaga | MDF |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | NOVA |
| Stalčių skaičius | 1 stalčius |
| Papildoma informacija | Be rankenėlių, savarankiškai surenkamas |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Rėmo spalva | Tamsiai mėlyna |
| Rėmo medžiaga | MDF |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Prekės spalva | Granato |
Svoris ir matmenys |
|
| Pakuotės svoris | 33.5 kg |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Ūgis | 520 mm |
| Pakuotės plotis | 450 mm |
| Gylis | 400 mm |
| Pakuotės aukštis | 280 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Durų storis | 1.8 cm |
| Pėdų aukštis | 12 cm |
| Pakuotės gylis | 610 mm |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, naktinis staliukas x2 |
Logistikos duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |