Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Staliukas prie lovos, pagamintas iš medžio drožlių plokštės su juodu ir auksiniu apdailos paviršiumi, pasižymi kompaktišku dizainu, todėl puikiai tinka mažesniems miegamiesiems.
Savybės |
|
|---|---|
| Paviršiaus tipas | Struktūrinis paviršius |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Stilius | Modernus |
| Kojelių spalva | Auksinė |
| Surinktas | Ne |
| Vidinė spalva | Juoda |
| Veidrodis | Ne |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stalčiai | Ne |
| Durų medžiaga | MDF |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodama atskirai |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Viršutinė spalva | Juoda |
| Rėmo spalva | Juoda |
| Durų skaičius | 1 durys |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | DŽIUNGLES |
| Durų spalva | Juoda |
| Kojelių medžiaga | Metalinis |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Papildoma informacija | Universalus durų surinkimas (dešinė/kairė), be rankenų, savarankiško surinkimo baldai. Rinkiniai nuotraukose rodo pavyzdinį išdėstymą su kitais kolekcijos baldais. Likę modeliai parduodami atskirai. |
| Durų apdailos medžiaga | Laminatas |
| Viršutinės apdailos tipas | Matinis |
Svoris ir matmenys |
|
| Rėmo storis | 16 mm |
| Aukštis | 535 mm |
| Gylis | 405 mm |
| Plotis | 440 mm |
| Durų storis | 18 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuočių skaičius | 1 |
| Pirmo paketo matmenys | 58 x 44,5 x 19 cm |
| Pirmo paketo svoris | 21 kg |
Pakuotės turinys |
|
| Rinkinio turinys | Visi reikalingi montavimo priedai, staliukas prie lovos x2, surinkimo instrukcija x1 |