Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
HOLE naktinis staliukas yra modernus ir stilingas miegamojo baldas, pasižymintis balta matinė danga ir aukštos kokybės medžiagomis.
Savybės |
|
|---|---|
| Papildoma informacija | Be rankenų, savarankiškai surenkami baldai |
| Durų apdailos tipas | Matinis |
| Rankenos tipas | PUSH-CLICK sistema |
| Viršutinė medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
| Stilius | Modernus |
| Durų medžiaga | MDF |
| Rankena(-os) | Ne |
| Priešsurenkta | Ne |
| Medžiaga | MDF, medžio drožlių plokštė |
| Apšvietimas | Pasirinktinai, parduodamas atskirai |
| Paviršiaus tipas | Textūruotas paviršius |
| Stalčiai | Ne |
| Durų atidarymo tipas | Traukti |
| Tipas | Naktinis staliukas |
| Kojų medžiaga | Metalinis |
| Viršutinė spalva | Balta |
| Produkto spalva | Balta |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | HOLE |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rėmo spalva | Balta |
| Rėmo medžiaga | Medžio drožlių plokštė |
Svoris ir matmenys |
|
| Plotis | 440 mm |
| Aukštis | 535 mm |
| Gylis | 405 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
Pakavimo turinys |
|
| Rinkinio turinys | Surinkimo instrukcija x1, visi reikalingi montavimo priedai, šoninis staliukas x2 |
Logistikos duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |