Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Papildykite savo miegamojo interjerą su MERCI Cama 2vnt naktiniu staliuku, pasižyminčiu elegantišku moderniu dizainu juodos ir ąžuolo spalvų. Mėgaukitės stilingu saugojimu ir patogia prieiga prie būtiniausių daiktų, tuo pačiu pagerindami savo dekorą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Viršutinio paviršiaus apdaila | Matinis |
| Stilius | Modernus |
| Kojų medžiaga | Metalinis |
| Kojų spalva | Juoda |
| Prekės kolekcijos pavadinimas | MERCI |
| Medžiaga | Medžio drožlių plokštė, MDF |
| Prekės spalva | Juoda, Ąžuolas |
| Tipas | Naktinis staliukas |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 525 mm |
| Plotis | 440 mm |
| gylis | 400 mm |
| Kojų aukštis | 14 cm |
| Rėmo storis | 16 mm |
Pakuotės duomenys |
|
| Pakuotės svoris | 20.5 kg |
| Pakuotės aukštis | 230 mm |
| Pakuotės plotis | 450 mm |
| Pakuotės gylis | 550 mm |
Logistikos duomenys |
|
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt. |