Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Moderni komoda su kašmyro apdaila ir trimis durimis, atsidarančiomis paspaudus. Cama VOLARE sukurta užtikrinti pakankamai saugojimo vietos, išlaikant elegantišką ir šiuolaikišką išvaizdą.
Savybės |
|
|---|---|
| Kojos | Taip |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
| Durų skaičius | 3 durys |
| Atidarymo tipas | Paspaudimo atidarymo sistema |
| Veidrodis | Ne |
| Stilius | Modernus |
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Atlenkiama dangtis | Taip |
| Sulankstoma | Ne |
| Produkto spalva | Kašmyras |
| Kojų spalva | Juoda |
| Rankena(s) | Ne |
| Forma | Stačiakampė |
| Maksimalus apkrovos svoris | 20 kg |
| Galima sudėti | Ne |
| Ratukai | Ne |
Svoris ir matmenys |
|
| Durų storis | 1.6 cm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Plotis | 1510 mm |
| Gylis | 390 mm |
Medžiaga |
|
| Rėmo medžiaga | Plokštė iš drožlių |
| Kojų medžiaga | Plastikas |
| Durų medžiaga | MDF, drožlių plokštė |
| Viršutinė medžiaga | Plokštė iš drožlių |