Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Cama VOLARE komoda išsiskiria moderniu dizainu su juodu rėmu ir kompaktiškais matmenimis 151 x 39 x 75 cm. Maksimali apkrova - 20 kg.
.
Savybės |
|
|---|---|
| Rėmo apdailos tipas | Matinis |
| Veidrodis | Ne |
| Pėdų spalva | Juoda |
| Rankena(-os) | Ne |
| Sulankstomas | Ne |
| Durų skaičius | 3 durys |
| Maksimali apkrova | 20 kg |
| Pakeliama dangtis | Taip |
| Galima sudėti vieną ant kitos | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stilius | Modernus |
| Ratukai | Ne |
| Forma | Stačiakampė |
| Atidarymo tipas | PASPAUDIMAS ATIDARYTI sistema |
| Pėdos | Taip |
| Lentynų skaičius | 3 lentynos |
Svoris ir matmenys |
|
| Durų storis | 1.6 cm |
| Gylis | 390 mm |
| Aukštis | 750 mm |
| Rėmo storis | 16 mm |
| Plotis | 1510 mm |
Medžiaga |
|
| Rėmo apdailos medžiaga | Laminate |
| Durų medžiaga | MDF, Pjuvenų plokštė |
| Pėdų medžiaga | Plastikas |
| Rėmo medžiaga | Pjuvenų plokštė |
| Viršaus medžiaga | Pjuvenų plokštė |