Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
2 m ilgio oranžinis pratęsimo kabelis su IEC C14 ir IEC C13 jungtimis. Įvertintas 10A/250V, turi varinį laidininką ir PVC apvalkalą.
Savybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo pratęsimo kabelis |
| Modelis | 2m C14 į C13 maitinimo pratęsimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56 pėdų) |
| Spalva | Oranžinė |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05-VVF 3G 1.0mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm (0.27in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Įvertinta įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C - 60°C (14°F - 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C - 70°C (-4°F - 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | IEC C14 |
| Jungtis B | IEC C13 |
| Korpuso medžiaga | A: PVC & PBT, B: PVC |
| Pin konstrukcija | A: Žalvaris, B: Fosforinis bronza |
| Pin danga | Nikelis |
| Matmenys (A) | 28x64x21mm (1.1x2.52x0.83in) |
| Matmenys (B) | 25.6x65x16.5mm (1.01x2.56x0.65in) |
Safety Warning |
|
| Naudokite šį produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pavojų. | |