Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
0,7 m ilgio Schuko - C13 maitinimo laidas su Schuko kištuku ir IEC C13 jungtimi. Skirtas 10 A/250 V srovei, turi varinį laidą ir PVC korpusą.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo kabelis |
| Jungtys | Schuko kištukas (CEEE 7/7) į IEC C13 |
| Korpuso medžiaga | PVC |
| Pin konstrukcija | Žalvaris (A), fosforinis bronzas (B) |
| Pin danga | Nikelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.7m (2.30ft) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05VV-F 3G 0.75mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.4mm (0.25in) |
Techniniai duomenys |
|
| Įvertinta įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | CE, RoHS, REACH |