Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
0.5 m C14 į C13 maitinimo prailginimo kabelis turi mėlyną PVC apvalkalą ir pagamintas iš varinių laidininkų. Jis palaiko nominalią įtampą 10A/250V ir veikia temperatūros diapazone nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo prailginimo kabelis |
| Modelis | 0.5m C14 į C13 maitinimo prailginimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64 pėdos) |
| Spalva | Mėlyna |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05-VVF 3G 0.75mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm (0.27 colio) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Nominali įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | IEC C14 |
| Jungtis B | IEC C13 |
| Korpuso medžiaga | PVC & PBT |
| Pin konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforinis bronzas (B) |
| Pin dengimas | Nikelis |
| Matmenys (A) | 28x64x21mm (1.1x2.52x0.83 colio) |
| Matmenys (B) | 25.6x65x16.5mm (1.01x2.56x0.65 colio) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite šį produktą tik numatyta paskirtimi, kad užtikrintumėte saugumą. | |