Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
2 m Schuko į C5 maitinimo kabelis su Schuko kištuku ir IEC C5 jungtimi. Įvertintas 2.5A/250V, turi PVC apvalkalą ir varinius laidininkus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo kabelis |
| Modelis | Schuko į IEC C5 |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56ft) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Įvertinta įtampa ir srovė | 2.5A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Jungčių detalės |
|
| Jungtis A | Schuko kištukas (CEEE 7/7) |
| Jungtis B | IEC C5 |
| Pino konstrukcija | Brass ir fosforo bronza |
| Pino danga | Nikelis |
Kabelio konstrukcija |
|
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 1.0mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm (0.27in) |
Atitiktis |
|
| Standartai | CE, RoHS, REACH |