Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
2 m C14 į C13 maitinimo prailginimo kabelis turi raudoną PVC apvalkalą ir varinius laidininkus, kurie yra įvertinti 10A/250V. Jame yra IEC C14 ir C13 jungtys su nikelio danga ir fosforo bronzos pinais, tinkamas naudoti esant temperatūroms nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo prailginimo kabelis |
| Ilgis | 2 m (6.56 pėdų) |
| Spalva | Raudona |
| Laidininkų medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05-VVF 3G 0.75mm² |
Specifikacijos |
|
| Įvertinta įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | IEC C14 |
| Jungtis B | IEC C13 |
| Pino konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforo bronza (B) |
| Pino danga | Nikelis |
Matmenys |
|
| Jungties A matmenys | 28x64x21mm (1.1x2.52x0.83in) |
| Jungties B matmenys | 25.6x65x16.5mm (1.01x2.56x0.65in) |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm (0.27in) |
Safety Warning |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pavojų. | |