Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
0.5m oranžinis pratęsimo kabelis su IEC C14 ir C13 jungtimis, skirtas 10A/250V. Pagamintas iš varinių laidininkų ir PVC korpuso, tinkamas veikimo temperatūrai nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo pratęsimo kabelis |
| Produkto pavadinimas | 0.5m C14 į C13 maitinimo pratęsimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 0.5m (1.64ft) |
| Spalva | Oranžinė |
| Jungtis A | IEC C14 |
| Jungtis B | IEC C13 |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05-VVF 3G 0.75mm² |
| Laido storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm (0.27in) |
| Įvertinta įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
| Atitiktis | CE, RoHS, REACH |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik pagal numatytą paskirtį. | |