Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
2 m C14 į C13 maitinimo prailginimo kabelis turi juodą PVC apvalkalą ir yra įvertintas 10A/250V. Jame yra varinis laidininkas, veikiantis temperatūros intervale nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo prailginimo kabelis |
| Jungtys | IEC C14 (Jungtis A), IEC C13 (Jungtis B) |
| Korpusas | Jungtis A: PVC & PBT, Jungtis B: PVC |
| Pin konstrukcija | Jungtis A: Žalvaris, Jungtis B: Fosforinis bronza |
| Pin danga | Nikelis |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2 m (6.56 ft) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05-VVF 3G 1.0mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 1.0mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm (0.27 in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Įvertinta įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Saugos temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Saugos įspėjimas |
|
| Naudokite produktą tik numatytam tikslui, kad išvengtumėte pavojų. | |