Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
2 m ilgio kabelis turi Italijos maitinimo kištuką ir kampinį IEC C13 jungtį, pagamintą iš varinių laidininkų ir PVC apvalkalo. Jis palaiko nominalų įtampą 10A/250V ir veikia temperatūroje nuo -10°C iki 60°C.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Kabelis |
| Produkto pavadinimas | 2m IT į C13 kampinis maitinimo kabelis |
Specifikacijos |
|
| Jungtys |
|
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Pin struktūra |
|
| Pin danga | Nikelis |
| Matmenys (apytiksliai) |
|
| Kabelio ilgis | 2m (6.56 pėdų) |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05-VVF 3G 1.0mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 1.0mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.8mm (0.27in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Nominali įtampa ir srovė | 10A/250V |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Laikymo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Atitiktis |
|
| Produkto atitiktis | CE, RoHS, REACH |