Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
2 m ilgio UK 3 kontaktų kištuko į IEC C5 maitinimo kabelis su nominalia įtampa 250V ir srove 2.5A. Savinasi PVC korpusą, varinius laidininkus ir atitinka CE, RoHS ir REACH standartus.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo kabelis |
| Modelis | 2m UK 3 Pin į IEC C5 |
Specifikacijos |
|
| Ilgis | 2m (6.56 pėdų) |
| Spalva | Juoda |
| Laidininko medžiaga | Varis |
| Kabelio medžiaga | H05VV-F 3G 0.75mm² |
| Laidų skaičius | 3 |
| Laido storis | 0.75mm² |
| Apvalkalo skersmuo | 6.4mm (0.25in) |
| Apvalkalo medžiaga | PVC |
| Nominalioji įtampa ir srovė | 250V / 2.5A |
| Veikimo temperatūra | -10°C iki 60°C (14°F iki 140°F) |
| Sandėliavimo temperatūra | -20°C iki 70°C (-4°F iki 158°F) |
Jungtys |
|
| Jungtis A | UK 3 Pin kištukas |
| Jungtis B | IEC C5 |
| Pin konstrukcija | Žalvaris (A), Fosforinis bronza (B) |
| Pin danga | Nikelis |
| Matmenys (A) | 48x69.5x21mm (1.89x2.74x0.83in) |
| Matmenys (B) | 22.8x64x15mm (0.9x2.52x0.59in) |
Atitiktis |
|
| Standartai | CE, RoHS, REACH |