Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Žingsnio ilgis | 46 cm |
| Pasipriešinimas | 20 lygių, elektroninis |
| Širdies ritmo stebėjimas | Kontaktinis ir telemetrinis |
| Krūtinės dirželis | Taip |
| Smagračio svoris | 11,5 kg |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas |
19 cm LCD baltas ekranas
|
| Konsolės atsiliepimai | Laikas, greitis, distancija, FPM, lygis, aukštų sk., ŠR procentų grafikas, pulsas, programa, vid. greitis |
| Iš anksto nustatytos programos | 6 plius vadovas |
| Vartotojų programos | 2 |
| HRC programos | 2 |
| Matmenys | |
| Produktas | 141 x 59 x 183 cm |
| Pakuotė | 147 x 44.5 x 84.5 cm |
| NW / GW | 75 kg / 84 kg |
| Maks. vartotojo svoris | 150 kg |