Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Ergonomiški, 2 laipsnių inversija, reguliuojami (3 lygiai) |
| Žingsnio ilgis | 51 cm |
| Pasipriešinimas | 20 lygių |
| Širdies ritmo stebėjimas | Kontaktinis ir telemetrija |
| Krūtinės dirželis | Taip |
| Transportavimo ratukai | Taip |
| Smagračio svoris (kg) | 10.62 kg |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 19 cm LCD mėlynas apšvietimas |
| Konsolės rodmenys | Laikas, atstumas, greitis, kalorijos, pulsas, ratai |
| Iš anksto nustatytos programos | 6 išankstiniai nustatymai, 1 rankinis, 2 HRC, 2 naudotojai |
| Ypatybės | Garso sistema, „Bluetooth“ garsiakalbiai, USB krovimo lizdas, vėsinimo ventiliatorius, plančetės/telefono laikiklis, vandens buteliuko laikiklis |
| Matmenys | |
| Produktas | 209 x 82 x 180 cm |
| Pakuotės |
168 x 58 x 86 cm
|
| NW / GW | 110.6 kg / 123.5 kg |
| Maks. vartotojo svoris | 150 kg |