Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Ergonomiški, 2 laipsnių inversija, 3 reguliuojamos padėtys |
| Žingsnio ilgis | 51 cm |
| Pasipriešinimas | 20 lygių |
| Širdies ritmo stebėjimas | ŠR matuojančios rankenos ir telemetrija |
| Krūtinės dirželis | Taip |
| Smagratis (kg) | 13,6 kg |
| Maitinimo šaltinis | AC230V |
| Ypatybės | Tranportavimo ratukai, telefono/planšetės laikiklis, Bluetooth (Spirit Fit App), garsiakalbiai |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 19 cm mėlynas apšvietimas LCD, širdies ritmo % profilis, raumenų aktyvinimo profilis |
| Konsolės rodmenys |
Laikas, pasipriešinimo lygis, atstumas, kalorijos, RPM, segmento laikas, programos pavadinimas, ratai, greitis ir širdies ritmas
|
| Iš anksto nustatytos programos | 10: rankinis, kalnas, riebalų deginimas, kardio, jėga, intervalas, 2 naudotojai, 2 pulsas |
| Matmenys | |
| Produktas (L x W x H) |
193 x 73.6 x 162.5 cm
|
| Pakuotės išmatavimai |
168 x 57 x 85.5 cm
|
| NW / GW |
98 kg / 110 kg
|
| Maks. vartotojo svoris | 150 kg |