Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Ergonomiški, 2 laipsnių inversija, reguliuojami (10) |
| Žingsnio ilgis | 51 cm |
| Pasipriešinimas | ECB, 20 lygių |
| Širdies ritmo stebėjimas | Kontaktai ir telemetrija |
| Krūtinės dirželis | Taip |
| Smagračio svoris (kg) | 12,5 kg |
| Bėgių sistema | Dviguba |
| Maitinimo šaltinis | Savarankiškai generuojantis |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 25,6 cm LCD mėlyno apšvietimo ekranas, reguliuojamas (10 pozicijų) |
| Konsolės rodmenys | Laikas, distancija, kalorijos, RPM, lygis, ratai, širdies ritmo grafikas procentais, pulsas, vatai, programa |
| Iš anksto nustatytos programos | 5 plius vadovas |
| HRC programos | 2 |
| Ypatybės | Garso sistema, „Bluetooth“ garsiakalbiai, USB krovimo lizdas, vėsinimo ventiliatorius, plančetės/telefono laikiklis, vandens buteliuko laikiklis |
| Matmenys | |
| Produktas | 210 x 81,3 x 180,3 cm |
| Pakuotės |
168 x 58,5 x 86,4 cm
|
| NW / GW | 112,5 kg / 125,2 kg |
| Maks. vartotojo svoris | 150 kg |