Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Techninės specifikacijos | |
| Pedalai | Ergonomiški, 2 laipsnių inversija |
| Žingsnio ilgis | 51 cm |
| Pasipriešinimas | 40 lygių |
| Širdies ritmo stebėjimas | ŠR matuojančios rankenos ir telemetrija |
| Krūtinės dirželis | Ne |
| Smagratis (kg) | 13,6 kg |
| Maitinimo šaltinis | Savarankiškai generuojantis |
| Ypatybės | Tranportavimo ratukai, telefono/planšetės laikiklis, garsiakalbiai |
| Konsolė / treniruotės | |
| Ekranas | 19 cm mėlynas apšvietimas LCD, širdies ritmo % profilis, raumenų aktyvinimo profilis |
| Konsolės rodmenys |
Laikas, pasipriešinimo lygis, atstumas, kalorijos, RPM, segmento laikas, programos pavadinimas, ratai, greitis ir širdies ritmas
|
| Iš anksto nustatytos programos | 12: rankinis, kalnas, riebalų deginimas, kardio, jėga, intervalas, kalorijos, susiliejimas, 2 naudotojai, 2 širdies ritmas |
| Matmenys | |
| Produktas (L x W x H) |
178 x 56 x 173 cm
|
| Pakuotės išmatavimai | N/A |
| NW / GW |
104 kg
|
| Maks. vartotojo svoris | 150 kg |